SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

Bethesda’nın E3’te Duyuracağı Oyun Fallout 4 Olabilir!

Fallout 4

Oyun dünyasını yakından takip edenler bilir. E3 Oyun Fuarı yılın en çok merakla beklenen oyun fuarlarında ilk üçe rahatlıkla yazabileceğimiz bir etkinlik. Hal böyle olunca da bir çok büyük firma, beklentilerinin yüksek olduğu oyunların duyurularını bu fuarda yaparak gündeme gelebiliyor. En son Bethesda’nın yeni bir oyun duyurusu yapacağı söylentisi ortalıkta dolaşıyordu.

Bu iddia artık bir gerçeklik kazandı. Bethesda’nın E3 2015’teki programı geçtiğimiz günlerde açıklandı. Herhangi bir isim yer almadan paylaşılan listede PC, PS ve Xbox kategorilerinde yeni bir RPG oyununun tanıtımı yapılacağı belirtiliyor.

Bethesda ve RPG kelimeleri aynı cümlede geçince ister istemez herkesin aklına Fallout 4 geliyor. Son oyundan bu yana oyuncuların heyecanla ve büyük istekle istediği oyun sonunda E3 2015’te acaba duyurulacak mı?

Oyun duyuruları hakkındaki yorumlarıyla bir çok kişi tarafından takip edilen Shinobi602 adlı kullanıcı da hatırlarsanız Mart ayında sizlerle paylaştığımız haberimizde Fallout 4’ün E3 2015’te duyurulmasının güvenli bir varsayım oldunu belirtmişti.

Bakalım tüm yollar Fallout 4’e çıkarken umarız Bethesda bizleri ters köşeye yatırmaz. E3 2015 16-18 Haziran’da Los Angeles’da gerçekleşecek.

Bethesda E3 2015
Bethesda E3 2015
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.