HABERLER

EA GAMES’TEN DAHA FAZLA REMASTER! DRAGON AGE 4 VE YENİ BATTLEFIELD TARİHLERİ

EA Games, Dragon Age 4 ve yeni bir Battlefield oyunları için daha çok beklememiz gerektiği söylüyor. Finansal sonuçlar ve yatırımcılarla yapılan görüşmelerle birlikte yeni projeler ve elde olanlar hakkında birkaç açıklama yapıldı. Electronic Arts bünyesindeki her firmanın yeni projeler ile uğraştığını açıkladılar. Yeni Battlefield hakkında da birkaç şey söyleyen EA Games, yeni konsollara çıkacak Battlefield için 2022 mali yılı tarihini gösteriyor. Bu tarih 1 Nisan 2021 ile 31 Mart 2022 yıllarında geleceğini gösteriyor. Büyük ihtimal 2021 in son çeyreğine doğru duyuracaklardır. Battlefield 5 için yeni içerikler üreteceğini söyleyen firma, 2020 yılında Apex Legends için odaklanacaklarını belirtti. Mobil platforma çıkış yapacak Apex Legends için diğer platformlarda düşünülüyor. Titanfall 3 için herhangi bir bilgi olmasa da, bu seriyi de unutmayacaklarını belirtti.

2018’de gösterilen Dragon Age 4 için ufak bir teaser videosu ile ümitleri artan serinin hayranları, o zamandan bu yana sırra kadem basmış oyun hakkında bir bilgi edinememişti. Bunun üzerine Dragon Age 4 için 2022 mali yılından sonra çıkacağını belirten EA Games, biraz daha bekletecek gibi. Anthem konusunda istediği beklentiyi elde edemeyen Bioware, Dragon Age 4 ile güzel bir geri dönüş yakalamayı planlıyor olabilir.

Eski oyunları içinde remaster yapacağını söyleyen EA Games, hayranları için favori oyunları yenileceğini açıkladı. Command & Conquer  ve Command & Conquer: Red Alert için remastered duyuran firma, daha fazla oyunu remaster yapıp hayranlarını tekrardan heyecanlandırmayı düşünüyor. Dead Space ve Mass Effect gibi serilerin remaster olması beklenenlerden birkaçı.

Ozan GÜLLER
the authorOzan GÜLLER
Dark Souls ve Devil May Cry hayranı. Praise The Sun!