SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

eFOOTBALL PES 2020 E3 2019’DA DUYURULDU

Konami, E3 2019‘a veda ederken yeni Pro Evolation Soccer oyununu beğeniye sundu.  10 Eylül‘de PlayStation 4, Xbox One ve PC için çıkacak olan oyun, isim değişikliğine de gitti. eFootball PES 2020 isimiyle oyunseverlerle buluşacak futbol oyunu, adından da anlaşılacağı üzere e-spor üzerine yoğunlaşacak ve e-spor severlerin ilgisini üstüne toplamaya çalışacak.

Kapak resmine Lionel Messi’nin geri dönmesiyle anlıyoruz ki Barcelona PES 2020‘nin partner kulübü olacak ve geliştirici ekip başka bir Barcelonalı olan  Andrés Iniesta’dan fikir alarak, saha içinde ki pas oyunlarının ve çalımların gerçekçi olmasını sağlamaya çalışmış. Bunun yanı sıra iyileştirilmiş markaj yeteneği, iyileştirilmiş vuruş doğruluğu, daha gerçekçi savunma, iyileştirilmiş top fiziği ve yeni beceriler gibi önemli unsurların gelişimiyle beraber, daha iyi bir yapay zeka ile savaşacağımız belirtilmiş. Kullanılmış olan yüksek teknolojili 3D tarama sistemi ile oyuncular ve aslına uygun stadlarla beraber, zamana duyarlı ışıklandırmalar sayesinde eFootball PES 2020 grafiksel açıdan PES takipçilerinin yüzünü güldürecek.

eFootball PES 2020 ile gelen en dikkat çekici yenilikler ise Master League modunda yer alıyor. Kişiselleştirebilir bir antrenörü takımın başına getirebilir veya Zico, Cruyff ya da Maradona gibi efsanevi isimler ile başarıdan başarıya koşabilirsiniz. Ayrıca, maç öncesi veya sonrasında yapılan açıklamalar için ve transfer dönemince verilecek demeçler sırasında interaktif diyalogları kullanabileceksiniz ve bu oyunumuzun kaderini değiştirebilecek. Son olarak daha gerçekçi bir transfer sistemi kullanılacağı verilen bilgiler arasında. 

eFootball PES 2020‘a ait E3 tanıtım videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

 

 

Eren Babayeğit
the authorEren Babayeğit
Silent Hill'e habersizce düşmüş, God of War'da kin kusmuş, The Last of Us ile bütünleşmiş biri. Kitap okur, duymadığı müzikte dans eder. Yaramaz bir çocuk olursanız, belki bir gün siz de kendisini görebilirsiniz.