SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

ELDEN RING ÇIKIŞ TARİHİ HAKKINDA YENİ SÖYLENTİ

From Software‘in Sekiro: Shadows Die Twice başarısından sonra duyurduğu oyun Elden Ring için yeni bir söylenti daha ortaya çıktı. Daha önce Target adlı bir perakende satıcısı, oyunun 30 Haziran 2020‘de aktif olacağını yazan ön sipariş satışı başlatmıştı. Bunun hakkında herhangi bir resmi açıklama da gelmemişti.

Bunun üzerine bu iddiayı kuvvetlendiren bir teori daha ortaya çıktı. Bu teoriyi güçlü tutan bir diğer yan faktör ise bunu yayınlayanın From Software olması. Resmi web sitesinde yeni yıl kartı adında bir mesaj yayınladı. Bu mesaj tabi ki Japonca fakat siteyi İngilizce’ye çevirdiğimizde şöyle bir mesaj ortaya çıkıyor; “You can choose from three types: “SEKIRO: SHADOWS DIE TWICE” and “METAL WOLF CHAOS XD” released in 2019, and the new “ELDEN RING” released in June.”

Bu mesaj ile birlikte Elden Ring için teoriler güçleniyor. Fakat şöyle bir durumda söz konusu oyun için şu zamana kadar yayınlanmış herhangi bir gameplay bulunmuyor. Piyasaya herhangi bir şey göstermeden oyunun çıkacağını düşünmüyoruz. O yüzden bizim düşüncemize göre Haziran ayı büyük ihtimal düzenlenecek E3 2020‘yi işaret ediyor olabilir. E3 2020 ile birlikte güzel bir gameplay görebilir ve oyunu yeni çıkacak konsollarda yıl sonu görebiliriz diye düşünüyoruz.

Ozan GÜLLER
the authorOzan GÜLLER
Dark Souls ve Devil May Cry hayranı. Praise The Sun!

Bir cevap yazın