SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

E-Spor

ELEAGUE C Grubu Maçları Tamamlandı!

ELEAGUE

Turner ELEAGUE’de C grubu maçları tamamlandı. Astralis, CLG, NRG eSports ve SK Gaming’in yer aldığı C grubunda sıralama belli oldu. Vize poblemleri nedeniyle Karrigan’dan mahrum bir şekilde koçları Zonic ile maçlara çıkan Astralis, oynadığı altı karşılaşmanın beşini kazanarak, grubu lider tamamladı.

Grubu ikinci sırada tamamlayan ekip SK Gaming oldu. Astralis’in aldığı tek yenilginin mimarı olan SK Gaming, CLG’den bir, NRG’den iki galibiyet alarak dört galibiyetle ikinci sıraya yerleşti.  NRG ve SK’dan birer galibiyet alan CLG üçüncü sırada tamamlarken, NRG yalnızca tek galibiyet ile grubu son sırada tamamlandı.

Bu sonuçlar neticesinde C grubunun PlayOff’unda lider Astralis, NRG eSports ile eşleşirken, SK Gaming ile CLG takımları birbiriyle eşleşti. Üç maç üzerinden oynanacak eşleşmelerde; Yarı Final karşılaşmaları bugün, Final karşılaşması yarın yapılacak.

Turner ELEAGUE C Grubu
Turner ELEAGUE C Grubu
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.