SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

E-Spor

ELEAGUE D Grubu Maçları Tamamlandı

ELEAGUE

TBS kanalının organize ettiği CS:GO turnuvası Turner ELEAGUE’de D grubu maçları tamamlandı. Grup maçları ve PlayOfflar sonrasında Fnatic ekibi turnuvanın PlayOfflarına yükselirken, FaZe Clan ekibi yoluna Son Şans aşamasından devam edecek.

Grup maçlarında da Fnatic ve FaZe Clan takımları diğer iki takıma karşıa galibiyet alırken, birbirlerine karşı olan maçlarda berabere kalmışlardı. Round fazlasıyla grubu lider tamamlayan Fnatic, grup sonuncusu olan Team SoloMid ile eşleşmiş ve bu eşleşmeden 2-1 galip ayrılıp, adını Final’e yazdırmıştı. FaZe Clan ekibi de Team Dignitas ile eşleşmiş ve bu eşleşmeden 2-1 galip ayrılarak yeniden Fnatic’in karşısına çıkmıştı.

Final karşılaşmasında Fnatic bu kez rakibine şans tanımayarak, Cache ve Cobblestone haritalarını galibiyetle tamamlayıp 2-0 ile Final’den galibiyet ile ayrıldı. Bu sonuçla birlikte Fnatic, turnuvanın PlayOfflarına yükselirken, FaZe Clan yoluna Son Şans aşamasından devam edecek.

Turner ELEAGUE D Grubu ve Playoffları
Turner ELEAGUE D Grubu ve Playoffları
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.