SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

E-Spor

ELEAGUE Season 2 Avrupa Elemeleri Katılımcıları Belli Oldu!

turner eleague

Turner ELEAGUE Season 2’de yer alacak dört Avrupa temsilcisini belirleyecek olan Avrupa Elemeleri’nde yer alacak on altı takımın tamamı belli oldu. 7-8 Eylül tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan elemelerde ilk dörde giren takımlar Turner ELEAGUE Season 2’de yer alacak.

Season 1’den düşen beş takımın yanı sıra yapılan üç açık elemelerden başarılı sonuçlar alan on bir takımın katılımı ile birlikte Avrupa Elemeleri için on altı takım belirlenmiş oldu. Season 1’den düşen beş takım Team Dignitas, FaZe Clan, FlipSid3 Tactics, Gambit Gaming ve G2 Esports olmuştu.

Açık elemelerden katılmayı başaran takımlar ise; ALTERNATE aTTaX, HellRaisers, GODSENT, Team Kinguin, ChaOs, deadweight, ENCORE, passions, Tengri, tRICKED eSport ve walkover takımları oldu. Tüm takımlar birbirleriyle eşleştikten sonra eliminasyon sistemi ile ilerlemeye devam edecek.

İki eşleşmeden üst üste galip gelmeyi başaran dört takım, adını Turner ELEAGUE Season 2’ye yazdıracak.

Turner ELEAGUE Season 2 Avrupa Elemeleri Katılımcıları
Turner ELEAGUE Season 2 Avrupa Elemeleri Katılımcıları
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.