SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

E-Spor

ELEAGUE’de İlk Yarı Final Eşleşmesi Belli Oldu!

ELEAGUE

Turner ELEAGUE’in ilk iki Çeyrek Final karşılaşması dün oynandı. Oynanan karşılaşmalar sonucunda da ilk Yarı Final eşleşmesi de belli oldu. İlk Çeyrek Final eşleşmesinde Fnatic ile Team EnVyUs takımları karşı karşıya geldi.

Karşılaşmadan Fnatic ekibi 2-0 galibiyet ile ayrılan takım oldu. Fnatic Cobblestone haritasını 16-13, Dust II haritasını da 16-7’lik skorlarla kazanarak adını Yarı Final’e yazdırmayı başardı. Çeyrek Finaller’in ikinci eşleşmesinde Natus Vincere ile Cloud9 takımları karşı karşıya geldi. Bu karşılaşmada ise Na’Vi, Cloud9’ı 2-1 devirerek Yarı Final’e yükselen ekip oldu.

Çekişmeli seride Na’Vi, Overpass haritasını 19-15, Cloud9 da Dust II haritasını 16-9 aldı. Uzatma haritasında ise Na’Vi, Cobblestone’da 16-14 ile zafere ulaşan takım oldu. Böylelikle Turner ELEAGUE’in ilk Yarı Final eşleşmesi Fnatic – Natus Vincere oldu. Final havasında geçecek olan bu eşleşmeden sizce hangi takım galip ayrılacak? Yorumlarınızı merakla bekliyoruz.

Bunun yanı sıra Turner ELEAGUE’de bugün oynanacak olan diğer Çeyrek Final eşleşmelerinde Astralis, mousesports ile karşılaşırken, Virtus.Pro da Ninjas in Pyjamas ile karşılaşacak.

Turner ELEAGUE PlayOfflar
Turner ELEAGUE PlayOfflar
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.