SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

Elemental Evil Yakında Neverwinter’a Geliyor!

Neverwinter: Elemental Evil

Perfect World Entertainment ve Cryptic Studios’un iş birliği ile oyun dünyasına kazandırdığı MMORPG oyunu Neverwinter’ın en geniş güncelleme paketi Elemental Evil’in detayları açıklanmaya başladı.

Neverwinter: Elemental Evil, yayınlanacak olan en büyük güncelleme paketi olacak. Gelecek olan bu paket ile birlikte oyuna yepyeni bir sınıf dahil olacak ve sınıf sayısı sekize yükselecek. Gelecek olan sınıf ise Paladin. Yeni güncelleme ile birlikte seviye sınırı da değişiyor. Daha önce 60 olan seviye sınırı Elemental Evil ile 70’e yükseliyor. Tabi bununla birlikte yetenek ağaçlarınızda yeni yetenekler de eklenecek.

Güncellemenin muhtemelen 5-8 Şubat’taki Xbox One betasından gelmesi planlanıyor. Tarih için henüz net bir açıklama yok. Daha fazla detaya ulaşmak istiyorsanız buraya tıklayabilirsiniz.

Neverwinter: Elemental Evil
Neverwinter: Elemental Evil
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.