SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

Elements League of Legends Avrupa LCS Yaz Sezonu Kadrosunu Duyurdu!

Elements

Geçen sene Alliance adı altında Avrupa LCS’inde mücadele eden ekip, sezon başında Riot Games’in yeni kuralları sebebiyle yeni bir oluşum kurularak Elements adı altında 2015 sezonuna başlamışlardı. Hali hazırdaki takıma Fnatic’ten Rekkles’ı iddiaya göre $15.000 bonservis bedeli ödeyerek takıma kazandırılmıştı.

Sezon başında bir çok kişiye göre ligi domine edeceği düşünülen Elements için işler hiç de umulduğu gibi gitmedi. O kadar kaliteli isme rağmen Elements, mevsim finallerine de kalmayı başaramadı ve taraftarlarını hayal kırıklığına uğrattı.

Yaz mevsimi için kadrosunu güçlendirme çalışmalarına giren Elements, bonservis ödediği Rekkles ile yollarını ayırdı. Sezon içinde takıma katılan tecrübeli destek rolü oyuncusu Krepo’da emekliye ayrıldığını açıkladı. Geçtiğimiz sezon Worlds’e giden kadronun birer parçası olan Mike “Wickd” Petersen, Ilyas ”Shook” Hartsema da takımdan gönderilen oyuncular oldu.

Bunun yanı sıra Elements Yaz Sezonu kadrosunu da açıkladı. Gamers2’da başarılı performans gösteren üst koridor oyuncusu Jesper ‘Jwaow’ Strandgren, CLG ile başarılı işler başarmış ormancı rolünde Marcel “dexter” Feldkamp, Avrupa Batı sunucusunda Challanger sıralamasında kendini gösteren destek rolü oyuncusu Hampus ‘promisq’ Abrahamsson ve son olarak eski saldırı gücü taşıyıcıları olan Erik ”Tabzz” van Helvert takıma katıldı. Böylece Henrik “Froggen” Hansen dışında kadro tamamıyla değişmiş oldu. Patrick” Nyph” Funke de koçluk görevine devam edeceği açıklandı.

Bakalım yenilenen kadrosuyla beraber Elements eski günlerine geri dönüş yapabilecek mi?

Elements
Elements
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.