SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

EPIC GAMES STORE’UN YOL HARİTASI YAYIMLANDI

Epic Games, dijital mağazası için belirlediği yol haritasını yayımladı. Arama özelliği, bedava oyun bildirimi, koleksiyonlar ve paketler, çevrimdışı modu, bölgesel fiyatlandırma ve ön yükleme gibi özellikler henüz eklenmişti. Yol haritasındaki diğer planlamalar şu şekilde:

Yakın gelecekte (1-3 ay), bulut depolama, türe ve etikete göre arama, mağaza sayfa dizaynı, çevrimdışı mod iyileştirmeleri, yama boyutlarının iyileştirilmesi, video barındırma, DLC desteğinin iyileştirilmesi, yazılım yükleme yönetiminin geliştirilmesi gibi özelliklerin gelmesi planlanıyor.

Orta vade olarak bahsettikleri, 4-6 aylık süreçte ise, kullanıcı incelemeleri, haberleri ve gelişmeleri takip edebileceğimiz bir akış, istek listesi, seçilen oyunlara göre paketlerin fiyatının ayarlanması, ödeme yöntemlerinin eklenmesi, oyunlar için mod desteği, kütüphane geliştirmeleri, oyun içi overlay  ve oyuncuların bir oyunda geçirdiği zamanı gösteren bir arayüz gibi yenilikleri göreceğiz.

Plana göre, 6 aydan uzun sürede görebileceğimiz yenilikler ise şu şekilde; başarımlar, alışveriş kartı, telefon operatörü üzerinden ödeme, ‘Arkadaşlar’ gibi sosyal özelliklerin revizyonu.

Yol haritasında, henüz tarihi belli olmayan, iade ödemelerinin otomasyonu, hediye etme, Android mağazası gibi projelere de yer verilmiş.

EPIC GAMES STORE YOL HARİTASI