SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

ESO OYUNCULARI 1 MİLYON EJDERHA KESİP 200.000$ BAĞIŞ TOPLADI

ESO oyuncuları 1 Milyon ejderha kesip 200.000$ bağış topladı

ZeniMax Online Studios bugün The Elder Scrolls Online oyuncularının Best Friends Animal Society (Kuzey Amerika) ve FOUR PAWS (pan-Avrupa) aracılığıyla yardıma muhtaç hayvanların hayatlarının kurtarılmasına ve iyileştirilmesine yardımcı olmak için 200.000$ biriktirme amaçlarının başarıya ulaştığını duyurdu. Ayrıca oyuncular hayır kurumlarına doğrudan 1.509,34$ bağışlayarak toplam rakamı 201.509,34$ seviyesine çıkardı. Toplanan 200.000$ Best Friends Animal Society ve FOUR PAWS arasında eşit olarak bölüştürülecek.

#SlayDragonsSaveCats bağış girişiminin bir parçası olarak, oyuncular 1 Ekim’den beri ejderha kesip Elsweyr’in kedi vatandaşlarını kurtarmak için harıl harıl çalışıyorlardı. Kesilen her 5 ejderha için Bethesda 200.000$’a ulaşana kadar 1$ bağışladı. Bu demektir ki, yalnızca iki ay içinde bir milyon ejderha kesildi!

Oyuncular ejderha kesmeye Elsweyr bölümünü ya da yeni yayımlanan Dragonhold DLC’sini PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformlarında oynayarak devam edebilir.

#SlayDragonsSaveCats kampanyası ile ilgili daha detaylı bilgi için:

www.elderscrollsonline.com/en-us/slaydragonssavecats

*Basın Bülteni

Özcan Ilgın
the authorÖzcan Ilgın
Multiplayer'da Sosyal Medya Yöneticisi, Haber Editörü. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik mezunu. Korku oyunları onun için yaratılmış...