SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

EU ve NA LCS Yaz Sezonu İlk Hafta Karşılaşmaları Belli Oldu!

CS 2017

Avrupa LCS’inde maçlar 28-29 Mayıs tarihlerinde oynanacak. Yaz sezonunun en çok merak edilen takımı LCS’e dönüş yapan Xpeke’nin Origen takımı olacak. Gözlerin üzerinde olacağı yıldızın kurduğu yeni takımı ile LCS mücadelesi merakla bekleniyor.

Kış sezonunun şampiyonu olan ve eski saldırı gücü taşıyıcısı Rekkles’ı yeniden takıma kazandıran Fnatic’in de performansı merak konusu. İşte Avrupa LCS’in ilk hafta karşılaşmaları şu şekilde;

2015 EU LCS Yaz Sezonu Birinci Hafta Karşılaşmaları
2015 EU LCS Yaz Sezonu Birinci Hafta Karşılaşmaları

Amerika’ya göz attığımızda ise gözler yine TSM ile C9’un üzerinde olacak. Özellikle C9’un orta koridorda oynayan ve takımın kaptanlığını yapan Hai’nin ayrılışından sonra üçüncü sezon yaptığı DDos saldırı sebebiyle banlanan ve bu sezon tekrar arenaya çıkmaya hazırlanan eski SK Gaming oyuncusu Incarnati0n’ın performansı merakla bekleniyor.

Bahar sezonunda zirve yarışında olan ancak mevsim finallerinde geride kalan CLG’de koç Scarra takımdan ayrılmış ve Link, ortamın ve oyunun daha fazla gelişmeyeceğinden ve gittikçe kötüleştiğinden şikayetçi olup kariyerini sonlandırmıştı. Bunun sonrasında takıma yapılan takviyeler ile birlikte CLG’de de gösterilecek performans merakla bekleniyor. İşte 30-31 Mayıs tarihlerinde yapılacak ilk hafta karşılaşmaları şu şekilde;

2015 NA LCS Yaz Sezonu Birinci Hafta
2015 NA LCS Yaz Sezonu Birinci Hafta
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.