SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

Evolve’a Skill Point Sistemi Getiriliyor!

Evolve, PAX EAST 2014’te gösterilen sunumundan sonra değişikliklere devam ediyor. Bir önceki haberimiz de Evolve’un içerdiği yaratıkları ve Goliath’ın tanıtıldığını sunumu siz okuyucularımıza duyurmuştuk. Üzerinden henüz 24 saat geçmiş olmasına rağmen Evolve yeniliklere devam ediyor. Bu sefer eklenen yenilik ise Beceri Puanlama (Skill Point) sisteminin oyuna eklenecek olması.
Evolve-Logo-Hunters
Goliath’ın 4 temel saldırısı olacak. Şarj saldırısı, sıçrama saldırısı, alev nefes ve son olarak toprak parçalarını fırlatma saldırıları. Oyuncuların bu saldırılara karşı hazırlıklı olması için oyun görüşü kapalı olan menüden seçim yaparak kullanabilecekleri seviyedeki becerilere ulaşabilecekler.
Yapımcı Denby Grace, oyuncuların eski sistemde kafalarının çok karıştığını bu yüzden Turtle Rock ekibinin kullanımı kolay olan Beceri Puanlama sistemini geliştirdiklerini söyledi. Her avcının 4 sınıfa ayrılabileceğini ve bu 4 farklı sınıfın birbirinden çok farklı becerilere sahip olabileceğini ve her becerinin çeşitli bir sınıf varyasyonlara sahip olacağını söyleyerek devam etti.

Evolve bu yılın 3. çeyreğinde PS4, Xbox One ve PC için çıkışını gerçekleştirecek.

Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.