SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

Evolve’e Hunting Season 2 Geliyor!

evolve

2K Games ve Turtle Rock Studios’un geliştirdiği dört kişilik bir avcı ekibin tek bir cavanarı avladığı Evolve için yeni içerikler yolda. Hunting Season 2 olarak satışa sunulacak yeni eklenti paketi ile oyuna yepyeni bir yaratık ve dört yeni karakter oyuna dahil olabilecek.

Bunun dışında oyuna belli aralıklarla beş yeni karakter daha eklenecek. İster ayrı ayrı, ister Hunter Season 2 dahilinde bu yeni beş karaktere sahip olabilirsiniz. Bu beş yeni karakter Mart 2016’ya kadar belli aralıklarla oyuna eklenecek. İlk olarak 24 Haziran’da Saldırı Sınıfı karakteri Lennox oyuna eklenecek.

Hunter Season 2, PC, PS4 ve Xbox One için 24 Haziran’da satışa sunulacak. Paketi alan kullanıcılar yeni dört karakter, yeni yaratık, daha sonradan eklenecek beş yeni karakter ve bir özel kostüme sahip olacak. Oyuna eklenecek olan yeni karakterler oyuna yeni mekanikler de ekleyecek.

Evolve
Evolve
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.