SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

Evolve’un Oyun Modları Tanıtıldı!

Evolve

Turtle Rock’ın geliştirdiği, 2K Games’in dağıtımcılığını üstlendiği Evolve’u bekleyenlerin sayısı oldukça yüksek bir seviyeye ulaşmış durumda. Yapımcılar bu heyecanı katlayacak yeni videolar yayınladı. Evolve’da yer alacak modlar videolarıyla birlikte oyunculara tanıtıldı.

Paylaşılan videolara baktığımızda beş mod ile karşılaşıyoruz. Bunlar: Evacutaion, Rescue, Nest, Hunt ve Defend.

Evacuation: Bu modda yaratıkların işgal ettiği bir gezegende yaşayan sivilleri kurtarmaya çalışıyoruz. Taşıyıcı gemi beş gün içerisinde gezegenden ayrılacak. Görevimiz hem sivillere tehdit olan yaratıkları ortadan kaldırmak hem de sivilleri tahliye etmek.

Rescue: Bu modda ekipler yaralanmış sivilleri kurtarmaya çalışırken, yaratık olarak oynayan oyuncular da sivillerin kurtarılmasına engel olarak onları öldürmekle görevliler.

Nest: Ekiplerde yer alanlar yaratıkların yumurtalarını yok etmekle görevliler, yaratıklarda yer alan oyuncular da yumurtaları korumakla görevliler.

Hunt: Dört oyuncudan oluşan bir ekip, ilk seviyedeki bir canavarı avlamaya çalışır. Amaç canavar son seviyeye ulaşmadan onu öldürmek. Ancak canavar son seviyeye ulaşırsa oyuncular görevi kaybetmiş sayılır.

Defend: Dört oyuncudan oluşan ekip kaçış gemisinin yakıtı dolana kadar gemiyi korumakla görevlidir. Yaratığı kontrol eden oyuncu ise yakıt tankını yok etmek zorundadır. Belli bir süre zarfında amacına ulaşan taraf kazanır.

Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.