SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

Evolve’un Tüm İlk Gün DLC’leri $136!

Evolve

Dün piyasaya çıkışını gerçekleştiren Evolve’un çıkış günü DLC’lerinin fiyatları da oldukça el yakıyor. Genellikle son dönemlerde oyunların çıkışlarına ilk gün DLC’lerinin eşlik etmeye başlamasıyla firmalar gelirlerini artırırlar.

Ancak Turtle Rock ile 2K Games bu durumu biraz büyütmüş. Evolve’u almak istiyorsanız $60’a sahip olabiliyorsunuz. Ama ilk gün DLC’lerini de alıp, oyunu tam kapasitesi ile birlikte oynamak isterseniz bunun üstüne $136 daha ödemeniz gerekmekte yani Evolve’u tam anlamıyla eksiksiz olarak sahip olmak istiyorsanız $200’ı gözden çıkarmanız gerek.

$25’lık Season Pass almanız da çözüm değil. Çünkü Season Pass tüm DLC’leri içermemekte. Ancak şöyle bir teselli durumu da var. Turtle Rock’ın verdiği söz sebebiyle oyuna daha sonradan eklenecek olan haritalar DLC olarak satılmayacak.

Evolve
Evolve
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.