SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

İngilterede Fallout 4 Biraları Çıkıyor!

Bethesda Game Studios’un geliştiriciliğini, Bethesda Softworks’un yayıncılığını üstlendiği aksiyon-RPG türündeki Fallout serisinin 4. oyunu olacak Fallout 4 adına ilginç bir haberimiz var .

Fallout serisinin hayranlarınca sabırsızlıkla beklenen Fallout 4 için ünlü içecek markası Carlsberg ve Bethesda işbirliğinde yeni bir Fallout 4 ürünümüz ortaya çıkıyor: Fallout BEER! Evet içinizi serinletecek bir ürün bu! Oyunun çıkışına az bir süre kala Fallout biralarının İngilterede piyasaya çıkacağını açıklayan yetkililer oyunculara farklı bir sürpriz yapmış oldu. Ünlü alışveriş sitesi Amazon üzerinden de satışına başlanacak olan biraların 12’li pakette 330ml’lik fiyatı £29.99 olacak. %4 alkol oranına sahip olacak biraların radyasyon oranı hakkında ise bilgi verilmedi. Oyunun çıkış tarihi olan 10 Kasım 2015’ten kısa bir süre önce marketlerde de yerini alacak olan Fallout biraları bugüne dek bir oyun için yapılan en serinletici tanıtımlardan birisi olsa gerek! Ne diyelim, içebilenlere şimdiden afiyet olsun. Fallout 4’ün PC, PlayStation 4 ve Xbox One için 10 Kasım’da beğenimize sunulacağını da bir kez daha hatırlatalım, iyi oyunlar.

fallout4bira

Özcan Ilgın
the authorÖzcan Ilgın
Multiplayer'da Sosyal Medya Yöneticisi, Haber Editörü. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik mezunu. Korku oyunları onun için yaratılmış...