SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

Fallout 4 Çıkışından Önce Ön Yüklemeye Açılacak

Bethesda Game Studios’un geliştirdiği, Bethesda Softworks’un yayınlayacağı aksiyon-RPG dünyasının en sevilen serilerinden birisi olan Fallout’un 4. ana oyununun çıkacağı tüm platformlarda ön yüklemeye açılacağı duyuruldu.

Bethesda Softworks’un resmi Twitter hesabından yapılan duyuruya göre Fallout 4 çıkışından kısa bir süre önce PC, PS4 ve Xbox One için ön yüklemeye açılacak. Günümüz dünyasında oyunların kapladıkları alanlar malum. Durum böyle olunca oyuncuları daha fazla bekletmek istemeyen yapımcılar da oyunlarını ön yüklemeye açarak sabırsız oyuncuları düşündüklerini vurgulamak istiyor. Böylelikle Fallout 4’ü PC tarafında Steam’den, PlayStation tarafında PSN’den ya da Xbox tarafında XBL’dan ön siparişle satın alanlar oyunu çıkışından önce indirebilecek. Ön yükleme için kesin bir tarih verilmediğini de belirtelim. Fallout 4; 10 Kasım 2015 tarihinde PC, PS4 ve Xbox One platformlarına çıkışını yapacak, iyi oyunlar.

Bethesda’nın resmi Twitter hesabından Fallout 4’ün ön yüklemesi ile ilgili yaptığı açıklamayı aşağıda görebileceksiniz.

Özcan Ilgın
the authorÖzcan Ilgın
Multiplayer'da Sosyal Medya Yöneticisi, Haber Editörü. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik mezunu. Korku oyunları onun için yaratılmış...