SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

Fallout 4, E3 2015’te Duyurulacak Mı?

fallout

Oyun dünyasında, sızdırdığı bilgilerle nam yapmış Twitter kullanıcısı olan shinobi602’den bu sefer de Fallout 4 ile ilgili bilgiler geldi. Uzun zamandır oyuncular tarafından beklenmekte olan Fallout 4’ün duyurusu acaba E3 2015’te yapılacak mı?

Twitter üzerinden kendisine yöneltilen sorulara cevap veren shinobi602, ilk olarak Fallout 4’ün, E3 2015’te duyurulacak olması varsayımını güvenli bir varsayım olarak nitelendirdi. Daha sonrasında ise kendisine yöneltilenFallout 4’ün E3 2015’te duyurulması olasılığı nedir, bir ile on arasında bir değerlendirme yaparsanız eğer sorusuna cevabı ise on bir oldu.

Shinobi602’in varsayımları genellikle olumlu sonuçlanır. Bakalım Fallout 4 varsayımı da tutacak mı? Sizin bu konu hakındaki görüşlerinizi de merakla bekliyoruz. Sizce Fallout 4, E3 2015’te duyurulacak mı?

Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.