SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

Fallout 4, Özel Gösterim ile Tanıtılabilir!

Fallout4

Bildiğiniz gibi Bethesda’nın E3 2015’te düzenleyeceği konferansta yeni ve geliştirmekte olduğu oyunların bilgilendirmesini yapacağı geçtiğimiz günlerde açıklanmıştı. Konuyla ilgili olarak Almanya merkezli PC Gamer sitesinden Fallout 4 adına ciddi bir iddia geldi.

Bethesda’nın halka açık olan konferansından sonra sadece basına özel bir konferans düzenleyerek Fallout 4’ün 30 dakikalık demosunu gizli bir şekilde tanıtılacağı konuşuluyor. E3 2015’te ise sadece oyunla ilgili içerikler ve bilgilendirmeler paylaşılıp bir video gösterisinin yapılmayacağı söylendi. Bethesda 16-18 Haziran’da Los Angeles’ta düzenlenecek E3 2015’in dışında 14 Haziran’da da özel bir konferans yapılacağı belirtiliyor.

Bu iddialar ne kadar doğru bilinmez. PC Gamer da iddiaların bilinmeyen bir kaynaktan geldiğini belirtti. Her ne olursa olsun Fallout 4 piyasaya çıkış yapsın düşünesinde olan oyuncular çoğunlukta olduğunu düşünüyorum. Bakalım Fallout 4 gerçekten piyasaya sunulacak mı?

fallout-4
Fallout 4
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.