SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

Fallout 4 Temalı Bir Xbox One Kontrolcüsü İster misiniz?

Bethesda Game Studios’un geliştirdiği ve Bethesda Softworks’ün yayınlayacağı Fallout 4 adına güzel haberler gelmeye devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde Bethesda; Fallout 4 temalı bir Xbox One kontrolcüsünün yanı sıra ilginizi çekebilecek başka ürünler de tanıttı.

Serinin hayranlarınca uzun süredir sabırsızlıkla beklenen Fallout 4’ün çıkışına sayılı günler kaldı. 10 Kasım 2015 tarihinde PC, Xbox One ve PS4 için oyuncuların beğenisine sunulacak olan oyun adına tanıtılan yeni ürünler ilginizi çekebilir… İlk ürünümüz Fallout 4 temalı bir Xbox One kontrolcüsü. 5000 adet üretileceği açıklanan kontrolcünün oldukça şık durduğunu söyleyebiliriz. Ayrıca oyuna özel Pip-Boy çantası ve 1500 adet üretilececeği belirtilen, içinde Vault-Tec yazan bir saat. Fallout 4 adına çıkarılacak ürünler yalnızca bunlarla sınırlı değil. Oyuna özel T-shirt’lerden çantalara dek uzanan diğer ürünleri görmek ve Bethesda’nın online mağazasını gezmek isterseniz sizi şöyle alalım. İyi alışverişler.

Fallout 4 adına çıkarılacak yeni ürünleri aşağıda görebileceksiniz.

fallout4xboxonecontroller

pipboyçanta

fallout4saat

Özcan Ilgın
the authorÖzcan Ilgın
Multiplayer'da Sosyal Medya Yöneticisi, Haber Editörü. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik mezunu. Korku oyunları onun için yaratılmış...