SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

Fallout 4’ün Çıkış Videosu Yayınlandı

Bethesda Game Studios’un geliştirdiği Bethesda Softworks’un yayınlayacağı son zamanların en çok beklenen yapımlarından birisi olan Fallout 4’ün çıkış videosu yayınlandı. Aksiyon- RPG türündeki oyun 10 Kasım 2015 tarihinde oyuncularla buluşacak.

Oyun dünyası için post- apokaliptik temasının en iyi örneklerinden birisi olan Fallout serisinin 4. ana oyunu olacak Fallout 4’te Bostondaki nükleer felaketin izlerine şahitlik edeceğiz. Yeni yayınlanan çıkış videosunda kullanabileceğimiz silahların yanı sıra farklı türdeki dönüşüm geçirmiş yaratıkları da görme şansını yakalıyoruz. Aksiyon dolu sahneler sabırsızlığınızı arttırabilir. Fallout 4; 10 Kasım 2015 tarihinde PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformları için beğenimize sunulacak. Büyük bir ümitle beklenen yapım bakalım oyuncular tarafından nasıl bir ilgiyle karşılanacak? Biz de heyecanla yeni Fallout oyununu bekliyoruz, iyi oyunlar.

Fallout 4’ün çıkış videosunu aşağıda izleyebilirsiniz, iyi seyirler.

Özcan Ilgın
the authorÖzcan Ilgın
Multiplayer'da Sosyal Medya Yöneticisi, Haber Editörü. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik mezunu. Korku oyunları onun için yaratılmış...