HABERLER

FALLOUT 76 GÜNCELLENECEK!

Fallout 76’yı geçtiğimiz günlerde yayınlayan Bethesda’nın şu sıralar The Elder Scrolls 6 ve Starfield oyunları üzerine çalıştığı biliniyor.  Bethesda, oyunlarında Bethesda Creation Engine adındaki oyun motorunu kullanıyor. Bu oyun motoru ilk kez The Elder Scrolls 5: Skyrim’de kullanıldı. Artık teknolojisi iyice eskiyen bu motorun, oldukça sorunlu olduğu biliniyor. Öyle ki Fallout 76 için yayınlanan ilk gün yaması, oyunun kendisinden büyüktü. Bethesda‘nın yeni oyun Fallout 76 çıktığından beri oyunda bulunan hatalar ve eksiklikler yüzünden, Fallout 76 bolca kan kaybetti. Artan tepkiler üzerine, Bethesda güncellemeler ile gelecek ilk yenilikleri açıklamaya başladı. 

BethesdaFallout 76 için 19 Kasım 2018 tarihinde ilk güncellemesini  yayımlamış olacak. Görevlerdeki hatalar, kullanıcı arayüzündeki bazı sorunlar  ve  C.A.M.P sistemindeki sıkıntıları bu güncelleme ile düzeltmeye çalışacak.  Ardından Bethesda, 2018 yılında çıkarmaya devam edeceği güncellemeler ile  daha büyük sorunlara çözüm bulmak için çabalayacak. Fallout 76′nın çıkışandan beri barındırmadığı FOV özelliği ve Bas-Konuş iletişim sisteminin oyuna entegre edilmesini örnek verebiliriz. Bethesda‘nın geleceğini açıkladığı yeniliklere bakacak olursak, oyuncuların düşüncelerine ve isteklerine önem verip, gerekli aksiyonları aldığını söyleyebiliriz.

Eren Babayeğit
the authorEren Babayeğit
Silent Hill'e habersizce düşmüş, God of War'da kin kusmuş, The Last of Us ile bütünleşmiş biri. Kitap okur, duymadığı müzikte dans eder. Yaramaz bir çocuk olursanız, belki bir gün siz de kendisini görebilirsiniz.