SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

Fallout: New Vegas Hiç Can Doldurmadan Bitirildi

Bir yıl önce bir YouTuber Fallout: New Vegas’ı ve 3 DLC’sini hiç can doldurmadan bitirmek üzere bir maceraya atıldı. 2 gün önce zafere ulaştı.

Fallout oyunları her zaman zor olmuştur. Ancak RPG konusunda üst noktalarda gezdiği için, her zaman da alternatif ilerleme yöntemleri vardır. Tıpkı kimseyi öldürmeden bitirmek gibi. Many a True Nerd adlı YouTube kanalından Jon, bu görkemli oyunu hiç can doldurmadan bitirip bitiremeyeceğini merak etmiş ve yeni bir maceraya atılmış. Oyuna o kadar hakim ki, engin bilgisi ve tecrübesi sayesinde tam 45 haftalık bir video maratonunun ardından amacına ulaşmış.

Her hareketini ustaca planlayan Jon, oyunun birlikler mekaniğinden faydalanarak mümkün olduğunca barışçıl oynamaya çalışıyor. Savaşa gerek olursa da birlikteki arkadaşlarını kendisi için savaştırıyor. Bunlara ek olarak bir de oyun dünyası için kötü sonuçları olacak olsa bile sadece barışçıl seçimlerle görevleri bitiriyor. Serisinin adı gibi, sadece bir kez yaşarsın. Bu durumda dünyayı boşver ben canıma bakarım diyor ve bu şekilde 45 haftalık maratonu tamamlıyor. Aşağıdan son bölümünü izleyebilirsiniz. Ancak meraklıysanız kanaldan playlist’e ulaşarak en baştan başlamanızı tavsiye ederiz. Fallout 4’ü beklerken keyifli bir oyalanma yöntemi olabilir.

Ege Sağın
the authorEge Sağın
Editör, YouTuber, gamer vb.