SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

Fantastic Four’dan Yeni Resmi Fragman

Fantastic Four

Fantastic Four için bildiğiniz gibi remake kararı alınmıştı. Bu karar her seferinde olduğu gibi hayranları ikiye bölmüştü. Bir kısım bunun gereksiz olduğu konusunda hemfikirken, diğer kısım ise kararı yerinde buldu.

Yayınlanan yeni fragman sonrası sanırım çoğunluk, yenilenmenin doğru bir karar olduğunu savunacak gibi. Benim tek şüphe duyduğum Human Torch için siyahi karakater tercihi. Çünkü hikayede sarışın olarak geçiyor. Film hikayesi için Ultimate Fantastic Four çizgi romanı baz alındı.

Film kadrosundaki isimler de son dönemlerin parlayan yıldızlarından. Başrollerde, Miles Telle; Reed Richards (Mr. Fantastic)Kate Mara; Sue Storm (The Invisible Woman), Michael B. Jordan; Johnny Storm (The Human Torch), Jamie Bell; Ben Grimm (The Thing) ve Toby Kebbell, (Doctor Doom) yer alıyor. 5 Ağustos’da beyazperdeye gelecek olan yapımın yayınlanan fragmanı bakalım siz değerli okuyucularımızın da hoşuna gidecek mi?

Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.