SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

FAR CRY 5: LOST ON MARS, 17 TEMMUZ’DA GELİYOR

Ubisoft; 17 Temmuz 2018’ de bizlerle olacak olan Far Cry 5: Lost on Mars ‘ı duyurdu. Lost on Mars esrarengiz maceralarıyla, Far Cry 5 Season Pass kullanıcılarını Mars’a, uzaylıların kökünü kurutmak için gönderiyor. Lost on Mars DLC’ si Gold Edition ve season pass oyuncuları da dahil olmak üzere satın alınabilecek.

Lost on Mars’ta Nick Rye, Hope County’den kızıl gezegene ışınlanarak yakın arkadaşı Hurk’e , dünyaya olabilecek uzaylı istilasını engellemek için yardım etmeye gidiyor. Bu macera oyunculara, Blaster of Disaster, Hellfire ve Morphinator içeren yeni uzaylı cephaneleri ile çapraz araç takımları içeren Space Jets sunacaktır. İnsanlığın geleceği oyunun en kötü şöhretli kiralık silahların ellerinde olacak. Şimdi böcekleri ezme vakti!

Ek olarak, tüm Far Cry 5 oyuncuları Mars temasına Far Cry Arcade üzerinden erişebilecekler. Harita üreticileri bu temayı haritalarına entegre edebilir veya yeni bilim kurgu temalı haritalar oluşturabilirler. İlerde gelecek olan içerik temaları da Far Cry Arcade üzerinden ücretsiz olarak erişilebilir olacak. Lost on Mars DLC’sini indirenler, yeni silahlar olan; Obliteratorrrr, Taser Phazer Annihilazer, Nerve Reaper, Grape Popper ve Hellfire’ı Hope County’den Project at Eden’s Gate’e kadar kullanabilecekler.

Ayrıca Far Cry 5’in DLC paketlerinden Dead Living Zombies Ağustos’ta bizlerle olacak . Ek temalar geldikçe, harita geliştiricileri bunları haritalarına ekleyebilecekler veya daha benzersiz haritalar ortaya koyabilecekler. Season pass ya da bağımsız DLC paketi olarak elde edilebilecekler, yeni paket temaları geldikçe tüm Far Cry Arcade oyuncuları tarafından erişilebilecekler, iyi oyunlar.

 

Tunca Arslan
the authorTunca Arslan
Oyunların şifası, üzerimizde olsun.