SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

Far Cry Primal Duyuruldu!

Bugün Ubisoft, sürpriz bir canlı yayınla ortalığı kasıp kavurdu. Tarih öncesi bir döneme ait olan duvar resmini yayında açık bırakan Ubisoft, bu hamlesiyle oyun dünyasında büyük bir şaşkınlığa yok açtı. Tek bir görsel ile onbir bin anlık izleyiciye ulaşan yayının şifreleri daha sonradan çözüldü.

Kotaku, Ubisoft’tan bir kaç kişiye dayandırdığı iddiasına göre görsel, yeni geliştirilen Far Cry oyunundan. Buzul çağda, M.Ö 10.000 yılında geçecek olan yeni oyunun adı Far Cry Primal. Yeni oyunda oyuncular, mızrak ve yaylar sayesinde hayatta kalma mücadelesi verecek. Bunun yanı sıra Buzul çağda yer alan mamutlar, büyük dişli kaplanlar ve günümüzde artık soyu tükenmiş olan benzeri hayvanlar oyunda yer alacak.

PS4 ve Xbox One için 23 Şubat 2016 tarihi öne çıkarken, PC platformu için oyunun Mart 2016’da çıkış yapması bekleniyor.Far Cry Primal’in duyuru videosu sizlerle.

Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.