SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

Far Cry Primal’den Yeni Görüntüler

Far Cry Primal

Far Cry serisinin yeni oyunu olan Far Cry Primal‘den 6 yeni oynanış videosu yayınlandı.

 

Ubisoft'un sevilen serisi Far Cry'ın yeni oyunu hakkında bazı yeni bilgiler duyuruldu.
Ubisoft’un sevilen serisi Far Cry’ın yeni oyunu hakkında bazı yeni bilgiler duyuruldu.

Her ne kadar kötü yorumlar alsa da Ubisoft‘un sevilen serilerinden Far Cry. Serinin yeni üyesi Far Cry Primal‘i bilmeyenler için oyundan biraz bahsedelim. M.Ö. 10.000’li yıllarda geçen oyun farklı bir atmosfer’e sahip. Seriye yeni gelen özelliklerden biride hayvan evcilleştirme özelliği. İster doğada tek başınıza ilerleyerek avınızı yakalayın. İsterseniz de kaplanınız, kurdunuz kısacası evcilleştirdiğiniz hayvan sizin yerinize yakalasın. Sözü fazla uzatmaya gerek yok zaten videoları izlediğinizde oyun hakkında fikir sahibi olacaksınız işte o videolar :

Oyun 23 Şubat 2016 tarihinde Playstation 4 ve Xbox ONE, 1 Mart 2016 tarihinde ise PC sahipleri ile buluşacak.Eski nesil konsol sahipleri ise bu maceradan mahrum kalacak. Oyunu önceden alarak ön sipariş ayrıcalıklarına sahip olmak isterseniz. Oyunun standart sürümü Uplay’de 65 €, Steam’de 60$ bir fiyat etiketine sahip.

Far Cry Primal Uplay Pre-Order

Far Cry Primal Steam Pre-Order

 

Ömer
Bilgisayarla ve oyunlarla tanışması 2005'li yıllara dayanan oyunculukta ilk okulu komşu çocuğu olarak bitirmiş. Bildiklerinin üzerine hep bir adım daha fazlasını koyarak bugünlere gelmiş. Oyun oynamayı yaşam tarzına dönüştürmüş. Saygı ve sevgiyi kendine ilke edinmiş genç ama azimli bir oyuncu. Multiplayer'da editörlük yapıyor. Kendi Youtube kanalı var, farklı türlerde kısaca kendine dair videolar çekiyor, yayınlar yapıyor. Tüm bunların dışında havacılığa'da sevdalı...