SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

E-Spor

Febiven, H2k Yolcusu Mu?

H2k Gaming

Avrupa LCS’in başarılı ekiplerinden biri olan Fnatic takımının orta koridorunda yer alan Hollandalı isim Fabian “Febiven” Diepstraten’in, ESPN’in iddialarına göre H2k Gaming ile anlaşmak üzere olduğu belirtildi.

ESPN’den yapılan açıklamaya göre Rekkles ile Fnatic’i taşıyan oyunculardan biri olan Febiven’in hayal kırıklığı ile geçen kötü sezonun ardından Fnatic’ten ayrılacağı ve Ryu ile yollarını ayıran H2k Gaming’e geri döneceği söylenmekte.

Fnatic’ten önce H2k forması giyen Febiven, kontrol büyücüleri ve suikatsçı seçimleri ile yıldızını parlatmış ve Avrupa’nın en başarılı kulübü Fnatic tarafından transfer edilmişti. Fnatic ile de performansını devam ettiren Febiven, Avrupa LCS’te elde edilen 18-0’lık başarının en büyük pay sahibi oyuncularından biri olmuştu.

Ancak geçen sezon Fnatic’in yaşatmış olduğu hayal kırıklığı sonrasında Worlds 2016’ya katılamayan oyuncu, daha iyi bir uyum yakalayacağı düşünülen H2k Gaming’e geri dönmek istediği iddiası gündemde. Bakalım H2k Gaming, bu transferi gerçekleştirebilecek mi?

 Fabian “Febiven” Diepstraten
Fabian “Febiven” Diepstraten
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.