SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

FIFA 16 Şimdiden Mobil Platforma Geldi!

EA Sports’un geliştirdiği futbol oyunu FIFA serisinin yeni üyesi FIFA 16, Kanada’da iOS işletim sistemine sahip mobil platformlarda indirilebilir olarak sunuluyor. Henüz sadece Kanada’ya özel olan bu durum, diğer bölgeler için geçerli değil.

Diğer bölgelerdeki kullanıcılar cihazlarının bölge ayarlarını değiştip oyunu chazlarına indirebilirler. Ancak şunu belirtmekte fayda var oyun henüz tam FIFA 16 özelliklerini içermiyor. Sadece FIFA 15’in veritabanı ve özellikleri kullanılarak güncellenen bir yapım olarak sunulmuş. Tam sürüme 22 Eylül tarihinde geçiş yapılacak. Oyunun mobil sistem gereksinimleri de açıklandı;

Gerekli Alan: 1.2GB
Uyumlu Mobil Cihazlar: iPhone 5S, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPad Air, iPad Air Wi-Fi, iPad mini 2, iPad mini 2 Wi-Fi, iPad Air 2, iPad Air 2 Wi-Fi, iPad mini 3, iPad mini 3 Wi-Fi ve iPad touch (6.jenerasyon)
iOS: 8 ve üzeri versiyonlar

FIFA 16
FIFA 16
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.