SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

FIFA 16’da En Çok Ukrayna Ligi Yer Alması İsteniyor!

fifa-16-new

Bildiğiniz gibi fifplay.com üzerinden her sene, bir sonraki sene için FIFA’da yer almasını istediğiniz ligler için bir oylama yapılıyor. EA Sports’da buradaki oyları ve istenilen ligin bulunduğu ülkedeki oyunun satış durumlarını inceleyip ligleri sonraki sene oyunlara eklemeye çalışıyor. Spor Toto Süper Lig de geçtiğimiz yıllarda bu oylamalarda zirveye oynamayı başarmıştı. Sonuç olarak FIFA 15’ten sonra iki sene daha oyunda görebileceğiz.

FIFA 16 için açılan oylamada ise Ukrayna ile İsrail ligleri kıyasıya yarış içindeler. Çok az sayıda fark olan iki ligden hangisi zirveye oturacak bilinmez ama iki ligi birden de oyunda görebilme ihtimalimiz de bulunuyor. Son durum olarak Ukrayna 125.800 oy ile ilk sırada yer alırken, İsrail ligi ise 125.500 oy ile ikinci sıradan takip ediyor. Bu iki ligi, geçtiğimiz yıllarda yer alan Brezilya ligi izliyor. Brezilya liginin de dönmesi için oy veren kullanıcıların sayısı 110.000’e yaklaşmakta.

Peki siz hangi ligin yer almasını isterdiniz? Hem haberimize yorum yazabilir hem de buradan oylayamaya katılabilirsiniz.

FIFA 16 Lig Oylaması
FIFA 16 Lig Oylaması

Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.