HABERLER

FIFA ECLUB WORLD CUP 2019, BEIN SPORTS’TA YAYINLANACAK

 FIFA‘nın düzenlemiş olduğu FIFA eClub World Cup 2019 , 9 Şubat 2019 tarihinde başlayacak ve etkinliği canlı olarak takip edebileceğiz. Turnuvayı seyredebileceğimiz platform ise; duyurusunu sosyal medya hesabından gerçekleştiren beIN SPORTS olacak.  Aralarında temsilcimiz  Futbolist‘in de bulunduğu, 16 takımın yeteneklerini sergileyeceği etkinlikte toplam ödül 100 bin dolar.  Grup aşamasıyla start verecek olan turnuvada, sonraki adım play-off heyecanıolacak. 2 gün sürecek olan etkinliğin sonunda kazanan takım dünyanın en iyi FIFA kulübü olacak. 

Daha önceki bir tarihte gruplarında belli olduğundu FIFA eClub World Cup 2019′da temsilcimiz Futbolist, C Grubu’nda mücadele edecekken, geçen senenin galibi Brondby IF ise grup aşamasına direk dahil edildi. Saatlerin kaldığını etkinlikte yeni şampiyonun kim olacağını hep birlikte göreceğiz. 

Eren Babayeğit
the authorEren Babayeğit
Silent Hill'e habersizce düşmüş, God of War'da kin kusmuş, The Last of Us ile bütünleşmiş biri. Kitap okur, duymadığı müzikte dans eder. Yaramaz bir çocuk olursanız, belki bir gün siz de kendisini görebilirsiniz.