SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

E-Spor

FIFA eWorld CUP Elemelerinde Bir Türk!

fifa eworld cup

EA Sports ile FIFA’nın organize ettiği FIFA eWorld Cup için ilk elemeler başlıyor. FIFA 18 Ultimate Team Kasım ayı hafta sonu liglerinde oyuncuların elde ettiği puanlara göre dünya sıralamasında ilk 64 oyuncu arasında giren oyuncular FIFA eWorld Cup elemelerine davet edildi. Bu oyuncular Ocak ayında gerçekleştirilecek elemelerde ilk 8’e girmek için mücadele verecek.

Bu elemelerde ilk defa bir Türk oyuncu da yer alacak. Ülkemizin başarılı FIFA oyuncuları arasında yer alan ve bir çok Türkiye şampiyonluğu bulunan Space Soldiers oyuncusu Emre “Riv9” Kayır, Kasım ayı boyunca oynanan 160 karşılaşmadan 156’sını kazanmayı başararak adını ilk 64 oyuncu arasına yazdırdı. Ocak ayında düzenlenecek elemelere katılmaya hak kazanan Riv9, ilk 8’e girmesi durumunda FIFA eWorld Cup PlayOff aşamasına katılacak. Temsilcimize şimdiden başarılar diliyoruz.

Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.