SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

FIFA GLOBAL SERIES PLAYOFF AŞAMASI TAMAMLANDI

FIFA Global Series

FIFA‘nın her yıl düzenlediği FIFA Global Series  PS4 ve Xbox platformlarında oynandı. PS4 ve Xbox tarafında bulunan toplam 128 oyuncu dünya finallerine katılmak için yarıştı.

Turnuvanın PS4 tarafındaki şampiyonu Arjantinli profesyonel oyuncu Nicolas “nicolas99fc” Villalba oldu. Xbox tarafında ise Tom “Stokes” Stokes şampiyon oldu. Playoff aşamasından sonra gelecek olan FIFA eWorld Cup 2019 – Grand Final turnuvasında oynamaya hak kazanan oyuncular ise:

PS4 : nicolas99fc, Maestro, StefanoPinna, Mo Auba, Joksan, Chris, Lev, Ustun, tuga810, RastaArtur, Fifilza, Tore, Zezinho, Marko, DrErhano, TheStrxngeR.

Xbox: Stokes, Tekkz, Msdossary, DaXe, MegaBit, GoalMachine, Resende, Dani, NRaseck, DullenMIKE, Marcus Gomes, Janoz, Tass, Rafsou, Zidane 10, Ebinho.

FIFA Global Series Playoff aşamasına katılan Türkiye‘deki temsilcilerimiz ise elde ettiği sonuçlar şöyle: 

Futbolist‘ten İsmail Can”Isopowerr” Yerinde PS4 tarafında oynadığı 5 maçtan 4 mağlubiyet 1 galibiyet ile ayrıldı. Futbolist’in Xbox tarafındaki oyuncusu Sanchez ise 4 mağlubiyet 2 galibiyet ile ayrıldı. Göztepe Gaming’in PS4 temsilcisi Mert”iMertAL” Altıntop ise oynadığı 7 maçtan 4 galibiyet 3 mağlubiyet ile son 32’ye kalmayı başardı. Mo Auba‘ya  karşı 3-2 mağlubiyet alarak turnuvadan ayrıldı. 

 

 

Ozan GÜLLER
the authorOzan GÜLLER
Dark Souls ve Devil May Cry hayranı. Praise The Sun!