SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

Final Fantasy X/X-2 HD Remaster İçin Görsel ve Video Paylaşıldı!

Final Fantasy ailesine yeni katılacak olan Final Fantasy X/X-2 HD Remaster için Square Enix oyunun yeni oluşumlarını göstermek amaçlı bir video paylaştı.

 

Videoda oyuna gelen yeni arka plan müzikler, güncellenen şarkılar, daha net ve kaliteli görseller oyuncuların beğenisine sunuluyor. Final Fantasy X/X-2 HD Remaster 18 Mart’ta Kuzey Amerika ve 21 Mart’ta Avrupa’da olmak üzere PlayStation 3 ve PS Vita, için piyasaya girecek.

Shinji Hashimoto’nun  Final Fantasy X’i  HD versiyon olarak PS Vita ile tanıttığı haberini siz okuyucularımıza bildirmiştik. İşte o habere buradan ulaşabilirsiniz.

Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.

2 yorum

  • FFX/X-2 HD PC için çıkacak mı acaba.. 7 ve 8 remake daha önce çıkmıştı..

    • şuan için paylaşılan bilgiler arasında PS3 ve PS Vita bulunmakta. İlerleyen günlerde PC için çıkarılıp çıkarılmaması tamamen hayranların ilgisine bağlı bir durum. Açıklama yapılabilir. Önce PS3 ve PS Vita satış rakamlarına bakmak isteyebilirler

Comments are closed.