HABERLER

Flawed Ones: Puppeteer, Steam Greenlight’ta Desteklerinizi Bekliyor

Yerli geliştirici Balta Studios tarafından geliştirilen sıradışı strateji oyunu Flawed Ones: Puppeteer, desteklerinizi bekliyor.

Kültürümüzün önemli bir parçası olan gölge oyunundan yola çıkılarak geliştirilen oyunda, bir gün gölge oyunu sırasında insanları, hatta orduları kontrol edebildiğini fark eden bir kukla ustasının hikayesi anlatılıyor. Ne iyilik timsali ne de bir kıyamet habercisi olan bu kukla ustası, oyun boyunca yaptıklarıyla insan doğasının ve gücün getirdiği arzuların sınırlarında kendini keşfedecek. Oyun sıradışı bir gerçek zamanlı strateji oynanışı içeriyor. Ayrıca buna ek olarak kısa gölge oyunu sekanslarıyla senaryoyu etkileyecek dolaylı seçimler de yapabiliyoruz. Steam Greenlight’ta oylarınızı bekleyen oyun için aynı zamanda IndieGoGo sitesinde de Kickstarter benzeri bir destek kampanyası bulunuyor. Şimdiden yaklaşık %20’ye ulaşan oyuna destek olmak için IndieGoGo sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Oyunun ana geliştiricisi Göksan Güner, bu akşam (27.03.2015) Chatbox’a konuk olarak oyunu hakkında konuşacak. Oyunun tanıtım fragmanını Türkçe olarak aşağıdan izleyebilirsiniz.

Ege Sağın
the authorEge Sağın
Editör, YouTuber, gamer vb.