SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

E-Spor

Fnatic, Dreamhack Malmö’de Yer Almayacak!

DreamHack Masters Malmö 2016

Counter Strike: Global Offensive arenasının efsanevi takımlarından biri olan İsveç takımı Fnatic, önümüzdeki hafta düzenlenecek olan Dreamhack Malmö etkinliğine katılamayacağını duyurdu. Yapılan açıklamaya göre Fnatic takımının oyuncusu Olof “olofmeister” Kajbjer, kolundaki sakatlık nedeniyle oynayamayacak durumda olduğu için Fnatic, turnuvadan çekildiğini belirtti.

MLG Columbus 2016’da Çeyrek Final aşamasında Astralis’e pek bir karşılık veremeyen Fnatic’in bu performansında Olofmeister’ın sakatlığının etkili olduğu gözlemlenmekte. Olofmeister’ın sakatlığının iyileşme sürecinin net olarak ne kadar süreceğinin bilinmemesi ve önümüzdeki günlerde bir uzmana görülecek olan Olofmeister’ın bir kaç hafta oyundan uzak kalması bekleniyor.

Bu sebepten ötürü Fnatic, turnuvadan çekildi. Dreamhack organizasyonu Fnatic’in turnuadan ayrılması sonrasında G2 Esports’u Fnatic’in yerini alacak takım olarak duyurdu. Na’vi’nin GuardiaN haberinden sonra Fnatic’ten de Olofmeister’ın yaşadığı sakatlık durumu, Dreamhack Malmö’nün heyecanını azaltacak gibi.

DreamHack Masters Malmö 2016
DreamHack Masters Malmö 2016
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.