SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

E-Spor

Fnatic, Overwatch Kadrosunu Duyurdu!

Fnatic

Blizzard’ın geliştirdiği yeni yapım Overwatch için eSpor takımları hummalı bir şekilde kadro çalışmalarını sürdürüyor. Son olarak eSpor arenasının devleri arasında yer alan Fnatic ekibi, Overwatch kadrosunu duyurdu.

İsveç ve Amerikalı oyunculardan kurulu olan takımla anlaşan Fnatic için otoriterler tarafından, dünyanın en iyi takımlarından biri ile anlaştıkları yorumu yapıldı. Takımın kadrosunda İsveçli yıldızlar; André “iddqd” Dahlström ve Oliver “Vonethil” Lager yer alıyor. Vonethil takımın destek rolü oyuncusu ve aynı zamanda oyun içi lideri. iddqd ise ülkede nişan almasıyla ün yapmış bir fenomen olarak göze çarpıyor. Ayrıca Overwatch’ın rekabetçi oyun modunun çıkışından bir hafta sonra iddqd, McCree’de en iyi skora ulaşan isim oldu.

Bu oyuncuların yanı sıra Kanadalı Scott “custa” Kennedy de destek rolünde yer alıyor. Takımın geri kalanını Amerikalı oyuncular oluşturuyor. Bunlar tank rolünde Warsi “Stoop” Faraaz Waris, taşıyıcı rolünde Casey “buds” McIlwaine ve esnek rolde Matt “coolmatt69” Iorio. Bu oyuncularda 2016’nın erken dönemine kadar Team EnVyUs’da oyunun erken erişiminden beridir birlikte oynuyorlardı. Takımın koçu olarak da Robert “Roflgator” Malecki bulunuyor.

Bu takım Kuzey Amerika’da merkezlenmiş olsa da Fnatic oyuncuları hemen ilk Avrupa etkinliğinde yer alabilmek için hızlıca davet etti. Bakalım Fnatic’in Overwatch arenasında nasıl bir yere sahip olacak? Yorumlarınızı merakla bekliyoruz.

Hero - Overwatch
Overwatch
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.