SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

E-Spor

Fnatic’te Oyuncu Değişikliği

fnatic

Geçtiğimiz sezonu mükemmel bir şekilde tamamlayıp yenilgisiz liderlikle tamamlayan, ancak Dünya Şampiyonası’nda Final’e kalmayı başaramayan Fnatic, sezon başında orta koridor ve saldırı gücü taşıyıcıları dışındaki tüm oyuncular ile yollarını ayırmıştı.

Yeni kadrosuyla lige Origen zaferiyle, hızlı bir giriş yapmasına rağmen sonrasında gösterdiği performans ile taraftarlarını hayal kırıklığına uğratan Fnatic, destek rolü için oyuncu değişikliğie gitti. Lewis “NoXiAK” Simon Felix’i yedeğe çeken Fnatic, as kadrosuna Johan “Klajbajk” Olsson’u dahil etti.

Daha önce Avrupa ve Amerika’da hiç bir Challenger Series ya da LCS tecrübesi bulunmayan Klajbajk aslında bize hiç de yabancı olmayan bir oyuncu. Geçtiğimiz yaz dönemi Türkiye Yükselme Ligi’nde MeetYourMakers Türkiye kadrosunda yer alan Klajbajk, son olarak da Dreamhack’te finalde 3sUP Enterprises’a karşı oynayan ve tüm oyuncularını İsveçli oyunculardan oluşturan Klaj does it all takımı ile mücadele etti ve ikinci olarak turnuvadan ayrıldı.

Fnatic’in saldırı gücü taşıyıcısı olan yıldız isim Rekkles kendi vatandaşı ile ilgili olarak, bu arenalara alışık olmamasına ve çaylak sayılmasına rağmen  inanılmaz bir potansiyele sahip olduğunu ve profesyonel arenada herhangi bir sıkıntı yaşamayacağına inandığını belirtti.

Fnatic League of Legends Roster
Fnatic League of Legends Roster
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.