SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

FOOTBALL MANAGER 2019; 2 KASIM’DA GELİYOR

Sports Interactive’nin geliştirdiği ve yayıncılığını Sega’nın üstlendiği Football Manager serisinin yeni üyesi olacak Football Manager 2019 resmi olarak duyuruldu.

Önümüzdeki sezonu hayranları tarafından heyecanla beklenen Football Manager 2019, Sports Interactive ve SEGA tarafından resmi olarak duyuruldu ve çıkış tarihi 2 Kasım 2018 Cuma günü olarak verildi. Yeni takımları ve ligleri ile ses getirecek yeni oyunun detayları haberimizin devamında.

Football Manager 2019, 2015’ten beri devam eden ikonik ‘Manager Man’ e veda ederek bir yöneticinin gözünden değiştirilecek olan oyuncular,büyük bir maç öncesinde tünele doğru ilerleyecek. Yeniden tasarlanan logolar, yeni ve geliştirilmiş özellikler ve DFL Bundesliga lisansının ilk kez uygulanmasıyla, Football Manager 2019, gerçekçilik konusunda her zamankinden daha gerçekçi olmaya hazırlanıyor. Özel fragmanı ile ilk kez yeni görünüme bakabilirsiniz.

Bugünden itibaren, SEGA onaylı dijital satış platformlarından Futbol Manager 2019’u (PC ve Mac için) önceden satın alan veya fiziksel perakendecilerden ön sipariş veren fanlar, lansmana kadar% 10 indirim faydalanacaklar. Dahası, SEGA onaylı bir dijital perakendeci ile önceden satın alma yapanlar, yönetimsel kariyerlerini, tamamen resmi bir Beta sürümünden başlayarak, iki hafta önce resmi çıkış tarihinden önce oynayabilecekler (tek oyunculu kariyerden başlayacaklar) Ayrıca oyuncular Beta’larını tam oyuna taşıyabilecekler.

Oyunun 3 versiyonu olacak;  Football Manager 2019 (PC ve Mac), Football Manager 2019 Touch (PC, Mac, iOS ve Android) ve Football Manager 2019 Mobile (iOS veAndroid) 2 Kasım’da bizlerle, iyi oyunlar.

Özcan Ilgın
the authorÖzcan Ilgın
Multiplayer'da Sosyal Medya Yöneticisi, Haber Editörü. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik mezunu. Korku oyunları onun için yaratılmış...