SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

Football Manager Classic 2015 Duyuruldu

Football Manager serisinde yeni bir sayfa olarak, üst seviye tabletlerde çalışacak Football Manager Classic 2015 duyuruldu.

Football Manager Handheld’in aksine, PC sürümündeki FM Classic oynanışını birebir olarak tablete taşıyan oyunda 51 ülkeden 117 adet gerçek lig bulunuyor. 150.000’in üzerinde gerçek futbolcunun yer aldığı bir veritabanıyla oynama şansınız bulunan oyunda aynı zamanda PC sürümünde yer alan 3D maç motoru da yer alıyor. Yolculuklarda ve tatillerde ilaç gibi gelecek bu yeni oyun, en sonunda PC’deki FM deneyimini elde oynamanıza yarıyor. Ancak hemen sevinmeyin, zira oyun çok kısıtlı sayıda tablette destekleniyor. Gelecek yıllar için ümit verici olsa bile şu aşamada pek çok kişi bu oyunu oynayamayacak. Özellikle iOS kullananlar sadece iPad Air ve iPad Mini ile oynayabilecek, Android’de ise seçenekler biraz daha fazla. Destekleyen cihazların tam listesini şu sayfadan görebilirsiniz.

Oyun bu gece Türkiye saati ile 02.00 civarında App Store’da ve Google Play Store’da satışa sunulacak ve 15 pound (ve diğer bölgelerdeki karşılığı) fiyat etiketine sahip olacak.

Ege Sağın
the authorEge Sağın
Editör, YouTuber, gamer vb.