SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

E-Spor

FORG1VEN, Askerlik Görevini Erteledi

Forg1ven

Fnatic karşılaşması sonrasında Yunanistan ordusu tarafından askerlik görevi için çağırılan Konstantinos “FORG1VEN” Tzortziou için geçtiğimiz günlerde bir umut ışığının doğduğunu sizlere duyurmuştuk.

Yeni açıklama ile birlikte H2k, FORG1VEN’ın takımda kalacağını duyurdu. Geçiçi olarak askerlik görevini erteleyen FORG1VEN, sezon sonuna kadar takımdaki yerini koruyacak. Böylelikle sezon sona erdiğinde vatani görevini yerine getirecek ve yeni sezona yetişebilecek.

Geçtiğimiz yıl Gambit Gamingde forma giyerken yaptığı ihlal sonrasında formasından uzak kalan FORG1VEN, kariyeri sekteye uğramıştı. Bu yıl H2k ile gösterdiği performans ile birlikte yeniden yükselişe geçen Yunan oyuncu, askerlik görevi sonrasında kariyeri tekrar tehlikeye girmişti. Ancak sağlanan geçici erteleme sonrasında FORG1VEN, sezon sonuna kadar Avrupa LCS’te mücadele edebilecek.

Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.