SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

FORTNITE AĞUSTOS AYINDA OYUNCU REKORUNU KIRDI

Fortnite‘da 10.000.000 $ ödül havuzlu Fall Skirmish etkinliği başlıyor! Bu görkemli etkinliğin yanı sıra Epic Games’in açıkladığı oyuncu istatistiklerine bakıldığında Fortnite‘ın Ağustos ayında 78 milyondan fazla oyuncuya ulaşarak kendi oyuncu rekorunu egale ettiği görülüyor.

Fall Skirmish etkinliğinde, Fortnite oynayan 500’den fazla içerik oluşturucusu ve usta oyuncu yer alacak. Fort KnightsLucky LlamasDusty DogsRift Raiders ve Bush Bandits adında beş ayrı kulübe dağıtılan oyuncular, 6 hafta süren etkinlikte mücadele edecekler.  Her haftanın birincisi 67,500 $ ödüle ulaşırken,  6 maç sonunda zirvede kalmayı başaran takımlar ise ekstra 50,000 $ ödüle ulaşmış olacak.

Nasıl Katılırım?

Epic Games, desteklediği takımın adını etiket olarak kullanarak sosyal medya hesaplarında paylaşacakları kısa bir videoyla kulüplerine olan bağlılıklarını gösteren oyunculara Fall Skirmish’te yer alma imkânı veriyor. Siz de #FortKnights, #DustyDogs, #LuckyLlamas, #RiftRaiders, #BushBandits etiketlerini kullanarak kulübünüzü destekleyebilir ve Fall Skirmish’e katılma şansını yakalayabilirsiniz.

Fall Skirmish çok yakında başlıyor!
Baturhan Yondemir
1989 yılından bu yana Prince of Persia oynuyorum.