SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

Action

FORTNITE HESAP BİRLEŞTİRME SONUNDA AKTİF

Fortnite

Fortnite dün yaptığı duyuru ile hesap birleştirme özelliğini aktif hala getirdiğini açıkladı. Oyunun sitesin de yer alan habere göre;

İki hesap seçmen gerekiyor; önce kullanmaya devam edeceğin birincil hesabı seçmelisin. Ardından da ilkiyle birleştirilecek ve devre dışı bırakılacak ikincil hesabı seçmelisin. İkincil hesabının Konsol Girişi (örn. PSN, Xbox Live, Nintendo Online) birincil hesaba bağlanacak. İki hafta sonra Fortnite Kozmetik İçeriklerin ve V-Papellerin birincil hesabına aktarılacak.

Ayrıca dikkat edilmesi gereken hususlar ise şunlar; 

Uygunluğun sağlanması için, 28 Eylül 2018 tarihinden önce hesaplardan birinin Xbox One veya Switch’te, diğerinin de PS4’te kullanılmış olması gerekir.

Hesabının şu anda uzaklaştırma almamış veya devre dışı bırakılmamış olması gerekir.

Oyun içi içeriklerin ve V-Papellerin birincil hesabınla birleştirilmeden önce iki hafta süreyle askıda tutulur.

Birleştirmek istediğin hesaplara bağlı olan e-posta adreslerinin tümüne erişiminin olması gerek.

Hem birincil hem de ikincil hesabında Facebook gibi bir üçüncü parti giriş yöntemi olarak aynı hesabı kullanıyorsan, ikincil hesabın bağlantısı kesilecek. Bu bağlantıyı birleştirme işlemi öncesinde sen de kesebilirsin.

Battle Royale tüm kozmetik içeriklerinin birleştirilmesini destekler. Dünyayı Kurtar ise Lamaların, Savunmacıların, Kahramanların, Şemaların, Felaketzedelerin, TP’nin, Geliştirme ve Avantaj Malzemelerinin birleştirilmesini destekler.

Unreal Mağazası içerikleri, Kreatif Adaları ve Dünyayı Kurtar hesap seviyesi ve ilerlemeler gibi diğer içerikler ikincil hesabından birincil hesabına taşınmaz.