SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

E-Spor

Freakazoid, DH Austin 2016 İçin Splyce Ekibine Katıldı!

Ryan "freakazoid" Abadir

Cloud9 tarafından yedek kadroya çekilen Ryan “freakazoid” Abadir, yeniden sahnelere dönmeye hazırlanıyor. Ancak bu durum geçici olarak gerçekleşecek. MLG Columbus 2016 katılımcılarından biri olan Splyce ekibi, as kadro oyuncularından Abraham “abe” Fasli’nın izin planlarınını değiştirmek için yeterli zamana sahip olmadığı için onun yerine Ryan “freakazoid” Abadir’i DreamHack Open Austin 2016 için kadrosuna kattı.

Geçtiğimiz dönemlerdeki afresif ve fair-play’e aykırı tutumu nedeniyle oldukça eleştirilen ve cezalandırılan Ryan “freakazoid” Abadir, öfke kontrolü konusunda toplantılara gönderilmesine karar verilmişti. Bu durum nedeniyle oyuncuyu yedeğe çeken Cloud9, s1mple’nin transferi sonrası Team Liquid’de yedeğe çekilen Eric “adreN” Hoag’ı kadrosuna katmayı düşünüyordu.

Ancak s1mple’ın Avrupa’ya dönmek istemesiyle AdreN takımda kalınca Cloud9, Without a Roof takımından Alec “Slemmy” White’ı kadrosuna katmıştı. Yeniden profesyonel arenada performans sergilemeye hazırlanan  Ryan “freakazoid” Abadir, bakalım Splyce ekibi ile nasıl bir performans sergileyecek? Yorumlarınızı merakla bekliyoruz.

Ryan "freakazoid" Abadir
Ryan “freakazoid” Abadir
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.