SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

Frontier Developments’tan Elite: Dangerous İçin Açıklama!

Elite: Dangerous

Frontier Dev. tarafından geliştirilen multiplayer tabanlı oyun Elite: Dangerous için yapımcı firmadan açıklama geldi.

Günümüzde artık multiplayer oyunlar ilk önce beta dönemiyle birlikte oyunculara sunulmaya başlandı. Oyuna erkenden katılan oyuncular da oyuna harcadıkları vakitlerin, oyunun tam sürüme geçmesiyle heba olmasını da pek istememekteler. Frontier Developments ise bu duruma bir çözüm yolu buldu. Firmadan yapılan açıklamaya göre, oyun tam sürüme geçiş yaptığında eski kayıtların silinmeyecek. Yani beta süresince yaptıklarınızı kaybetmemiş olacaksınız.

Ancak oyuncuların bu konuda da şöyle bir sıkıntıları bulunmakta. Bir çok kişi hile kullanarak oyunda haksız yoldan para elde etmekte. Frontier, bu konuda da bir çalışma yürüttüklerini ve oyuncuların gönüllerini ferah tutması gerektiğini belirtti. Sizce de beta süresine katılan oyuncuların profillerinin aynı şekilde tam sürüme taşınması doğru bir karar mı? Yorumlarınızı bekliyoruz.

Elite: Dangerous
Elite: Dangerous
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.