SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

E-SporHABERLER

FUT CHAMPIONS CUP STAGE 2 TAMAMLANDI

Stage 2 şampiyonu XBOX tarafından NR7 oldu.  PS4 ve XBOX platformlarının yarı maçlarıyla başlayan turnuva da yarı finale kalan isimler PS4: QLASH Crazy vs Hashtag Harry / SPQR Paulo Neto vs Roma Damie, XBOX: Fnatic Tekkz vs NRaseck NR7 / Netshoes Vini vs R10 Gabrielpn oldu.

Crazy vs Harry karşılaşmasında oynanılan iki maçta toplam 4-1’lik skor ile Crazy PS4 finaline adını yazdıran ilk isim oldu. Ardından Paulo Neto vs damie karşılaşmasının iki maçında toplam 2-0’lık skor ile PS4 finalinin son ismi Paulo Neto oldu. Final karşılaşmasının ilk maçında 1-0 skoru galip gelen Crazy, ikinci maçı da 0-0 bitirerek PS4 şampiyonu oldu.

XBOX tarafında ise Stage 1 şampiyonu olan Fnatic Tekkz ile karşılaşan NRaseck NR7 büyük bir şaşkınlık yarattı. Şampiyon olan Tekkz‘i adeta yok eden NR7 ilk maçı 2-1 önde, ikinci maçta sahayı domine ederek 4-1 ve toplamda 6-2’lik skor ile finale geçen isim oldu. Son yarı final karşılaşması olan Netshoes Vini vs R10 Gabrielpn’de ilk maç skorsuz geçiyor. İkinci maçta 1-0’lık skor elde eden Vini, XBOX finallerine adını yazdırıyor. Final karşılaşmasının ilk maçında Vini süpriz bir şekilde 1-0’lık bir skorlar galip gelse de, ikinci maçta NR7‘nin aldığı 2-0’lık galibiyet ile turnuvaya veda etti. XBOX tarafındaki şampiyon NR7 oldu.

NR7 vs Crazy büyük finalinde oynanan iki maçta da 1-0’lık skorla galip gelen NR7 turnuvanın şampiyonu oldu ve 50.000 dolarlık payını ödül havuzundan aldı.

Ozan GÜLLER
the authorOzan GÜLLER
Dark Souls ve Devil May Cry hayranı. Praise The Sun!

Bir cevap yazın