HABERLER

GameX’e Sayılı Günler Kaldı!

Ülkemizin tek oyun fuarı olan GameX 2014’e sayılı günler kaldı. 4-7 Aralık tarihlerinde İstanbul Lütfi Kırdar Fuar Merkezi’nde gerçekleşecek etkinlik bir çok büyük oyun firmalarına ve isimlerine ev sahipliği yapacak.

Birçok firmanın yepyeni oyunları ve teknolojilerini ilk göz olarak görebilme imkanız bulacağız. Rönesans Fuarcılık Başkanı H. İsmet Göksel, GameX Oyun Fuarı için düşüncelerini şöyle belirtti;

“Genç nüfusu ve hızla büyüyen ekonomisiyle Türkiye, dijital oyun ve teknoloji şirketlerinin gözlerini çevirdiği bir ülke konumunda. GameX’te, bu yıl dünyanın her yerinden oyun firmasına ev sahipliği yapacağız. Oyun firmalarının ve teknoloji şirketlerinin en yeni oyunlarını ve teknolojilerini sunacağı GameX 2014, bu yıl da katılımcılara sınırsız eğlence ve yepyeni teknolojileri ilk elden deneyimleme imkânı sunacak.”

4-7 Aralık tarihleri arasında İstanbul Lütfi Kırdar’da oyun dolu günler sizi bekliyor.

GameX
GameX
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.