SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

[GC 2014] The Crew’den Araç Modifiyesi Videosu

The Crew

Ivory Tower ve Ubisoft Reflections’ın ortaklaşa geliştirdikleri yarış oyunu The Crew adına Gamescom 2014’ten alınan yeni bir video yayınlandı. Yeni videoda araçlarımızı nasıl modifiye ettiğimizi görme şansını yakalıyoruz.

Araba yarışları dünyasında merakla beklenen yapımlardan olan The Crew sunmaya çalıştığı devasa online arena ile oyuncuların oldukça ilgisini çekti. Çok büyük bir haritaya sahip olacak oyun 900’dan fazla etkinlikle açılışı yapmaya hazırlanıyor. Oyunculara farklı bir yarış deneyimi sunmaya gelen yapımın Ubisoft ismine yarışır bir oyun olacağını umuyoruz. Yeni videodan göreceğiniz üzere oldukça fazla olan modifiye seçenekleri de oyuncuların ilgisini çekecek gibi duruyor. The Crew 14 Kasım 2014 tarihinde PC, PlayStation 4, Xbox 360 ve Xbox One için beğenimize sunulacak. Ne diyelim biz de büyük beklenti yaratan The Crew dünyasında yer almayı heyecanla bekliyoruz, şimdiden iyi yarışlar.

The Crew’in Gamescom 2014’ten alınan araç modifiyesi videosunu buradan izleyebilirsiniz:

Özcan Ilgın
the authorÖzcan Ilgın
Multiplayer'da Sosyal Medya Yöneticisi, Haber Editörü. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik mezunu. Korku oyunları onun için yaratılmış...